Podopieczni fundacji na Eko-Farmie

Trzy stowarzyszenia i aż 75 podopiecznych Fundacji Poland 21c w czwartek spotkało się w naszym zaprzyjaźnionym kompleksie wypoczynkowym Eko-Farma Żelechów. Nie był to pierwszy i na pewno nie ostatni taki wyjazd, który mieliśmy przyjemność organizować. W sumie przybyły do nas aż trzy stowarzyszenia: po-godne życie z Józefowa, fundacja Revita z Otwocka oraz WTZ z Otwocka. Dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy rozmaite atrakcje. Był wspólny grill, wypoczynek nad wodą, czy pływanie na rowerkach wodnych. Prawdziwą gratką okazała się potańcówka, na której wszyscy świetnie się bawili.

Cieszymy się, że mogliśmy w tym uczestniczyć. Uśmiechy naszych podopiecznych dostarczyły radości także nam i okazały się ogromną motywacją do dalszej pracy. W naszych głowach już są nowe pomysły, o których realizacjach będziemy Was informować.

Do zobaczenia na Eko-Farmie! :)

2019-07-05